07. – 08.06.2014 Moravský pohár + MSR Trebatice

07. – 08.06.2014 Moravský pohár + MSR Trebatice

Datum konání: 7.6.2014
Datum ukončení: 8.6.2014

Délka trati 0,845 km

 

 

Opět jsme se tento víkend vypravili za hranice České Republiky do Trebatic u Piešťan.

Vzhledem k tomu, že je tam dost malé DEPO, museli jsme vyslat ochotníky, aby postavili stany již se středu. Ono je nás kapánek více, takže potřebujeme hodně místa. Než stačili ty stany postavit, byli donuceni se stejně třikrát stěhovat. Ale nakonec vše stálo a čekalo se jen na příjezd toho zbytku. Ostatní se trousili až do čtvrteční noci a pátečního rána.

Sešli jsme se úplně všichni. Výjmenuji především dětskou část: Matyáš, Jiřík, Maxík, Tomík, Filda, Igorek, Tom, Matěj, Vendulka, Honzík.

Počasí nám přálo. Bylo přímo nádherně. Teda přálo. Dalo se opalovat, dalo by se i koupat, kdyby bylo kde. Děti se koupali ve vlastním potu. I přesto že byli tím teplem a ježděním hodně vyčerpaní, dokázali večer hrát fotbal a vymýšlet blbosti. Co by leckterý dospělák dal za energii dítěte.

V pátek jsme potrénovalali jak už je zvykem a v sobotu jakbysmet. Sobotní večer již je znám měřeným tréninkem. Ty se ještě odjeli a pak klasika. Umýt, najíst a spát ať je síla na težkou neděli.

Nedělní warm upy se ještě taktéž odjeli a následně část prvních bodovaných jízd. Ale v kategorii Rotax max a Rotax Junior se stala velká nehoda. Přiletěl vrtulník, několik sanitek a nastal zmatek nad zmatek. Organizátoři závodů se rozhodli, že se tento den v závodění již nebude pokračovat. Takže jsme pobalili a vyrazili všichni zdraví a celí domů.

Závěrem přejeme všem zraněným za náš tým brzké uzdravení a těšíme se na další závody.

/ Reportáže / Tags:

Sdílet tento příspěvek

Komentáře

Komentáře jsou uzavřeny.